MEAPLASMA

MEAPLASMA | OMLADENIE VLASTNOU KRVOU

MEAPLASMA – PRIRODZENÝ NÁVRAT K MLADOSTI.

MeaPlasma – Ide o veľmi účinné ošetrenie, ktoré návrati vašej pleti mladosť, hydratáciu a zvýši elasticitu pokožky tváre krku a dekoltu. Velmi účinná je aj pri ošetrení očného okolia, kde viditeľne eliminuje vrásky.

ČO JE MEAPLASMA ?

Jedná sa o jedinečnú metódu, pri ktorej je použitá vaša vlastná krv z korej pomocou špeciálnej centrifúgy získame plazmu obohatenú o velké množstvo krvných doštičiek. Výhodou ošetrenia obohatenou krvnou plazmou je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o využitie vlastnej krvi a neaplikujú sa cudzorodé látky. Vďaka MeaPlasme dochádza k procesu obnovenia vlastných buniek  ako za mlada.

VÝSLEDKY PO OŠETRENÍ MEAPLASMA.

Neexistuje žiadne iné prírodné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako vaša vlastná plazma. MeaPlasma stimuluje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a zaisťuje novotvorbu vlastného kolagénu. Krvné doštičky, ktoré sa nachádzajú v krvi sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré zároveň vedú k tvorbe nového vlastného kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tiež tvorbu vlastného kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.

ODPORÚČANÁ KOMBINÁCIA S INÝMI ESTETICKÝMI OŠETRENIAMI.