ENZYMOTERAPIA – ODSTRÁNENIE DVOJITEJ BRADY, OCHABNUTÝCH KONTÚR A JAZIEV

Enzymoterapia je moderná metóda, ktorá využíva lokálne injekčne aplikované enzýmy ako sú lipáza, kolagenáza, hyaluronidáza a lyáza do kože a podkožia s cieľom redukcie lokalizovaného tuku, remodelácie kolagénu, redukcie opuchov.

Aplikované rekombinantné enzými sú neživočíšneho pôvodu uchovávané lyofilizáciou bez pridania konzervantov, čo zabezpečuje ich nízke riziko alergickej reakcie. Každý enzým účinkuje len na určitú zložku, bez negatívneho ovplyvnenia ostatných štruktúr.
Lipáza odbúrava z tukových buniek-adipocytov triglyceridy, zmenšuje ich objem, bez ich poškodenia, čím sa zníži riziko zápalu a bolestivosti.
Kolagenáza odbúrava nefunkčný, prípadne nahromadený patologický kolagén, čím dochádza k novotvorbe funkčného kolagénu, spevneniu ochabnutej pokožky, k redukcií jaziev.
Enzýmové koktaily obsahujú rôzne kombinácie týchto enzýmov v závislosti od problému, ktorý chceme riešiť.

Aplikujú sa injekčne viacerými malými vpichmi do oblasti podbradku, syslíkov nad sánkou, do jaziev. Zákrok je potrebné absolvovať 2-5 krát s odstupom cca 2-3 týždňov, pričom po každom sedení dochádza postupne k redukcií tuku v danej oblasti, spevneniu kontúr sánky a vyhladeniu jaziev.
Enzymoterapiu je možné použiť aj v iných oblastiach tela.

Lipolyza PB Serum
Lipolyza PB Serum

ESTETICKÉ OŠETRENIA

LIPOLÝZA

Lipolýza PB sérum enzým redukcia podbradku tukových vankúšikov

140€

BOTULOTOXÍN

Botulotoxín /1 lokalilta/

100€

Botulotoxín /2 lokalilty/

190€

Botulotoxín /3 lokalilty/

285€

Botulotoxín /kútiky úst/horná pera/

40€

Redukcia nadmerného potenia /hyperhidróza/ botulotoxínom

300€

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Výplň pier kyselinou hyalurónovou

210€