MEZOTERAPIA AQUASKIN INJECTOR

Čo dosiahneme prístrojom Aquaskin Injector :

  • Silná hĺbková hydratácia
  • Zvýšenie pružnosti pokožky
  • Zlepšenie štruktúry pokožky
  • Zjemnenie drobných vrások
  • Vypnutie jemných vrások hornej pery a okolia očí

Injekčný aplikátor  AQUASKIN INJECTOR je určený na aplikáciu mezoterapie. Aplikátor využíva podtlakový systém so šetrnou vákuovou technológiou a minimálnou traumatizáciou.

Účinné látky sa aplikujú presne po rovnakých dávkach cez 9-pinovú ihlu do presne zvolenej hĺbky pokožky a to za pomoci jemného nasatia kože vákuom. Látky sa dostanú do všetkých 3 vrstiev kože s presnosťou dávky až na 1 mikroliter.

Účinné látky sa aplikujú presne po rovnakých dávkach cez 9-pinovú ihlu do presne zvolenej hĺbky pokožky za pomoci jemného nasatia kože vákuom. Látky sa dostanú do všetkých 3 vrstiev kože s presnosťou dávky na 1 mikroliter.

COLAGÉN BOOSTING JALUPRO CLASIC

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 905-snimka-obrazovky-2018-07-25-o-153654png.png

Produkt pre podporu tvorby kolagénu vyrobený vo Švajčiarsku s patentovým komplexom aminokyselín proti ochabovaniu pleti.


Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej koži sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty pôsobia tak, že vytvárajú kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú tón, kvalitu a elasticitu pokožky. Činnosť fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia alebo iných dôvodov (stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku). Preto pleť starne, stráca tón, pružnosť, jas, objem a následne sa objavujú vrásky a prevysi. Fibroblasty produkujú kolagén pomocou nutričného podkladu: aminokyseliny (glycín, L-prolín, L-lyzín), ktoré sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Jalupro obsahuje  vysoké množstvo aminokyselín, dodáva ich v problémových  oblastiach pokožky, zabezpečuje tak vyššiu vitalitu buniek a  zvýšenie ich  počtu. Preto sa vzhľad pleti veľmi vylepší. Aminokyseliny sú základom pre tvorbu kolagénu v pokožke.

Mezoterapia Aquaskin injector aplikácia Jalupro 150 €

DERMAHEL HSR

DERMAHEL HSR budete mať krásnu a revitalizovanú pokožku a zbavíte sa miernych nedostatkov pleti, ako sú jazvičky po akné, jemné vrásky a rozšírene póry. Produkt obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu štruktúry pokožky.

Účinky

  • Omladenie pleti – tvorbou nových kožných buniek redukuje vrásky
  • Navýšenie elasticity pokožky – reguláciou tvorby kolagénuelastínu a iných ECM (extracelulárny matrix)
  • Na revitalizáciu, hydratáciu matnej a suchej pokožky
  • Kyselina hyaluronóvá hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry

Ošetrenie je potrebné opakovať 2 až 4 krát s odstupom 2-3 týždňov.

MEZOTERAPIA

Mezoterapia Plazmaterapia ošetrenie vlastnou krvnou plazmou tvár alebo dekolt /krk doplatok +30€/

170€

Mezoterapia Plazmaterapia + Booster ošetrenie vlastnou krvnou plazmou tvár alebo dekolt /krk doplatok +30€/

190€

Mezoterapia Aquaskin injector Dermaheal HSR tvár alebo dekolt /krk doplatok +30€/

130€

Mezoterapia Aquaskin injector Jalupro HMW tvár alebo dekolt /krk doplatok +30€/

150€

Mezoterapia REVIDERM tvár a krk /dekolt doplatok +40€/

120€