TERMOLIFTING PROTÉGE EXILIS ELITE

Dokonalý lifting pokožky
BTL_Elite

Neinvazívna omladzovacia procedúra, ktorá stimuluje produkciu kolagénu, zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti. Na ošetrenie sa používa prístroj PROTÉGE EXILIS ELITE. Pôsobením selektívneho termálneho efektu na pleť sa efektívne dopĺňa kolagén (Collagen Refill Technology – CRT).  Energia, dávkovaná pri ošetrení je maximálne bezpečná a riadená systémom EFC (Energy Flow Control).

Rádioterapeutický a rejuvenizačný efekt prístroja Protége sa využíva ako je – odstránenie a vyhladenie tvárových vrások, krku a dekoltu, zvýraznenie kontúr tváre či zlepšenie kvality a spevnenie pokožky.

  • pleť je viditelne pevnejšia a hutnejšia
  • vypnutá a pružná

Ako ošetrenie prebieha?

Ošetrenie rádiofrekvenciou je veľmi príjemné a bezbolestné.  Pôsobením duálnej energie dochádza k deštrukcii poškodených vlákien, ich zmršteniu a k aktivácii prirodzeného procesu hojenia, ktorý podporuje fibroblasty k tvorbe nových kolagénových vlákien. Využíva synergický efekt rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku. Remodeluje sa tak váš vlastný kolagén, redukujú sa vrásky okolo úst, očí, na čele, či krku. Pleť je viditeľne pevnejšia už po prvých ošetreniach.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a môže sa aplikovať  počas celého roka.

Ošetrenie je potrebné opakovať 2 až 4 krát s odstupom 2-3 týždňov.

Má dlhodobý efekt, ktorý vydrží 8 mesiacov. V rámci prevencie sa odporúča urobiť raz za 3 mesiace jedno opakovanie.

Ošetrenie TERMOLIFTING je výborne pre ešte lepšie výsledky kombinovať s FOTOREJUVENIZÁCIOU a  MEZOTERAPIOU.

BTL-Protege 3

SKUTOČNÍ  ĽUDIA

protege-before

Termolifting Protége Exilis Elite celá tvár a krk v trvaní 60 min. 120€

Termolifting Protége Exilis Elite dekolt v trvaní 60 min.   120€

Termolifting Protége Exilis Elite lokalita – zdvojený protokol /sánka + krk + ústa, čelo + okolie očí/ v trvaní 60 min. 120€