PLAZMALIFTING

MeaPlasma  je veľmi účinné ošetrenie vašej pleti vlastnou krvou, ktoré návrati pleti sviežosť, hydratáciu a zvýši elasticitu pokožky.

Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.

Jedná sa o jedinečnú metódu, pri ktorej je použitá vaša vlastná krv z korej pomocou špeciálnej centrifúgy získame plazmu obohatenú o velké množstvo krvných doštičiek. Výhodou ošetrenia obohatenou krvnou plazmou je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o využitie vlastnej krvi. Vďaka MeaPlasme dochádza k procesu obnovenia vlastných buniek  ako za mlada.

Neexistuje žiadne iné prírodné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako vaša vlastná plazma. MeaPlasma stimuluje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a zaisťuje novotvorbu vlastného kolagénu. Krvné doštičky, ktoré sa nachádzajú v krvi sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré zároveň vedú k tvorbe nového vlastného kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tiež tvorbu vlastného kolagénu.

V salóne používame výhradne certifikovanú technológiu MeaPlasma, kde sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocitov. Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRP) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia.

Ošetrenie je potrebné opakovať 2 až 3 krát s odstupom 2-3 týždňov.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je image.jpeg
PLAZMALIFTING 150€

Možnosť kombinovania Vašej krvnej plazmy s IQ lift kolagén boosterom.

IQ LIFT – obsahuje biomimetické peptidy, aminokyseliny, DNA, minerály, stabilizované vitamíny. Aktivuje syntézu dermálneho skeletu vďaka posilneniu aktivity fibroblastov a podporuje metabolizmus kožných buniek, čo vyvoláva fyziologické omladenie štruktúry dermis a zlepšuje výsledky akýchkoľvek estetických procedúr.

iq lift
PLAZMALIFTING + BOOSTER 170€

ODPORÚČANÁ KOMBINÁCIA S INÝMI ESTETICKÝMI OŠETRENIAMI.