MEZOTERAPIA AQUASKIN INJECTOR

Účinné látky sa aplikujú presne po rovnakých dávkach cez 9-pinovú ihlu do presne zvolenej hĺbky pokožky za pomoci jemného nasatia kože vákuom. Látky sa dostanú do všetkých 3 vrstiev kože s presnosťou dávky na 1 mikroliter.

Čo dosiahneme prístrojom Aquaskin Injector :

  • Silná hĺbková hydratácia
  • Zvýšenie pružnosti pokožky
  • Zlepšenie štruktúry pokožky
  • Zjemnenie drobných vrások
  • Vypnutie jemných vrások hornej pery a okolia očí

Ošetrenie je potrebné opakovať 2 až 4 krát s odstupom 2-3 týždňov.

Možnosť výberu aplikovanej látky pre zdravú a pevnú pleť

COLAGÉN BOOSTING JALUPRO CLASIC

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 905-snimka-obrazovky-2018-07-25-o-153654png.png

Produkt pre podporu tvorby kolagénu vyrobený vo Švajčiarsku s patentovým komplexom aminokyselín proti ochabovaniu pleti.


Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej koži sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty pôsobia tak, že vytvárajú kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú tón, kvalitu a elasticitu pokožky. Činnosť fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia alebo iných dôvodov (stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku). Preto pleť starne, stráca tón, pružnosť, jas, objem a následne sa objavujú vrásky a prevysi. Fibroblasty produkujú kolagén pomocou nutričného podkladu: aminokyseliny (glycín, L-prolín, L-lyzín), ktoré sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Jalupro obsahuje  vysoké množstvo aminokyselín, dodáva ich v problémových  oblastiach pokožky, zabezpečuje tak vyššiu vitalitu buniek a  zvýšenie ich  počtu. Preto sa vzhľad pleti veľmi vylepší. Aminokyseliny sú základom pre tvorbu kolagénu v pokožke. DERMAHEL HSR budete mať krásnu a revitalizovanú pokožku a zbavíte sa miernych nedostatkov pleti, ako sú jazvičky po akné, jemné vrásky a rozšírene póry. Kúra obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu štruktúry pokožky.

Mezoterapia Aquaskin injector aplikácia Jalupro 150 €

DERMAHEL HSR

DERMAHEL HSR budete mať krásnu a revitalizovanú pokožku a zbavíte sa miernych nedostatkov pleti, ako sú jazvičky po akné, jemné vrásky a rozšírene póry. Produkt obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu štruktúry pokožky.

Účinky

  • Omladenie pleti – tvorbou nových kožných buniek redukuje vrásky
  • Navýšenie elasticity pokožky – reguláciou tvorby kolagénuelastínu a iných ECM (extracelulárny matrix)
  • Na revitalizáciu, hydratáciu matnej a suchej pokožky
  • Kyselina hyaluronóvá hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry

Unikátne zloženie (58 účinných látok)

5 biomimetických peptidov – redukujú vrásky, revitalizujú pokožku.1% kyselina hyalurónová – dodá pokožke hydratáciu.13 vitamínov – priaznivo revitalizujú pokožku.24 aminokyselín – tvorba fibloblastov.5 minerálov – ochraňujú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi.4 koenzýmy – proliferujú a revitalizujú kožné bunky.4 nukleové kyseliny – regulujú syntézu proteínov.2 redukčné činidlá – zastavujú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek. 5 biomimetických peptidov detailne:Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – redukuje vznik nových a už existujúcich vrások aktívnym vytváraním nových kožných buniek.Decapeptid 4( CG-IDP2) – anti-aging efekt a efekt hojenia rán.Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – redukuje jazvy aktívnym vytváraním nových kožných buniek.Tripeptide-6 (CG-CTP) – hydratuje suchú pokožku a udržuje správnu hodnotu hydratácie.Copper Tripeptide-1 (CG-Cooper Peptid) – napomáha prekrvovať pokožku a jej revitalizáciu. 13 vitamínov detailne:Retinol (vit. A), Biotin (vit. B7), Tokoferol (vit. E), Pyridoxine (vit. B6), Thiamin (vit. B1), Kyanokobalamin (vit. B12), Riboflavin (vit. B2), Aminobenzoová kyselina (vit. B10), Niacinamid (vit. B3), Menadion (vit. K), Kyselina listová (vit. B9), Pantothenát vápenatý (vit. B5), Inositol (vit. I) 

Mezoterapia Aquaskin injector aplikácia Dermaheal HSR 120 €