MEZOTERAPIA AQUASKIN INJECTOR

Injekčný aplikátor novej generácie AQUASKIN INJECTOR, je určený na aplikáciu mezoterapie. Aplikátor, ktorý využíva podtlakový systém s jedinečnou šetrnou vákuovou technológiou a minimálnou traumatizáciou.

Účinné látky sa aplikujú presne po rovnakých dávkach cez 9-pinovú ihlu do presne zvolenej hĺbky pokožky, a to za pomoci jemného nasatia kože vákuom. Látky sa dostanú do všetkých 3 vrstiev kože s presnosťou dávky až na 1 mikroliter.

Čo dosiahneme prístrojom Aquaskin Injector :

 • Silná hĺbková hydratácia
 • Zvýšenie pružnosti pokožky
 • Zlepšenie štruktúry pokožky
 • Zjemnenie drobných vrások
 • Vypnutie jemných vrások hornej pery a okolia očí
aquaskin.jpg

MEZOTERAPEUTICKÉ LÁTKY:

 • COLAGÉN BOOSTING JALUPRO
 • AQUASHINE BTX   THREE IN ONE 
 • DERMAHEL HSR

COLAGÉN BOOSTING JALUPRO

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 905-snimka-obrazovky-2018-07-25-o-153654png.png


Jediný produkt na trhu pre podporu tvorby kolagénu pre injekčnú aplikáciu. Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín pre podporu tvorby kolagénu, proti ochabovaniu pleti. Pre zdravú pevnú pleť

NAPÁJANIE FIBROBLASTOV S AMINOKÓDMI
Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej koži sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty pôsobia tak, že vytvárajú kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú tón, kvalitu a elasticitu pokožky. Činnosť fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia alebo iných dôvodov (stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku). Preto pleť starne, stráca tón, pružnosť, jas, objem a následne sa objavujú vrásky a prevysi. Fibroblasty produkujú kolagén pomocou nutričného podkladu: aminokyseliny (glycín, L-prolín, L-lyzín), ktoré sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Jalupro obsahuje  vysoké množstvo aminokyselín, dodáva ich v problémových  oblastiach pokožky, zabezpečuje tak vyššiu vitalitu buniek a  zvýšenie ich  počtu. Preto sa vzhľad pleti veľmi vylepší. Aminokyseliny sú základom pre tvorbu kolagénu v pokožke.

AQUASHINE BTX 
 THREE IN ONE 

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je Sni%CC%81mka%20obrazovky%202019-01-18%20o%C2%A018_06_49.png

HYDRATÁCIA, REKONŠTRUKCIA, RELAXÁCIA, KOREKCIA HYPERPIGMENTÁCIE


AQUASHINE BTX je viacúrovňový a cross-funkčný výrobok. Vzhľadom na dobre vyvážené zdvíhacie a relaxačné procesy sa dosahuje viacúrovňový a selektívny účinok proti starnutiu vo všetkých morpofunkčných vrstvách pokožky aj v okolitých tkanivách. Spracovanie umožňuje jemnú a selektívnu korekciu všetkých problémov súčasne.
 INOVAČNÉ VLASTNOSTI – 5 OBLASTÍ ZAMERANIA:
 Zameraná na relaxáciu svalových vlákien v pokožke a vlákna mimických svalov
Zavedenie jedinečných biomimetických peptidov vo formulácii AQUASHINE BTX vedie k novým klinickým účinkom:
Peptidový komplex simuluje prirodzený mechanizmus acetylcholínu, t.j. inhibuje tok vápnikových iónov cez membránu a znižuje excitáciu neurónu zmenou kaskády reakcií vnútri. Zväčšiteľnosť neurónu sa znižuje a svalové kontrakcie sa znižujú.
Po chvíli sa znižujú dynamické vrásky.

Riadená regenerácia
Stimulačné peptidy aktivujú regeneráciu a doplnenie medzibunkovej matrice pokožky, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky.
Normalizácia melanogenézy
Zosvetľujúce a protizápalové peptidy poskytujú korekciu a prevenciu rôznych druhov hyperpigmentácie pleti. Toto sa opakovane preukázalo v praxi.
 Revitalizácia pokožky
Kyselina hyalurónová s molekulovou hmotnosťou  1000 kDa až 3000 kDa existuje v dvoch supramolekulárnych formách: guľovitá štruktúra a retikulárna štruktúra. Hyalurónová kyselina s nízkou molekulovou hmotnosťou je organizovaná do retikulárnej štruktúry a poskytuje rýchle navlhčenie a difúziu. Frakcia s vysokou molekulovou hmotnosťou je usporiadaná v retikuloglobulárnej štruktúre a podporuje dlhodobé ukladanie a penetráciu peptidov.

Riadenie všetkých anabolických a katabolických procesov v pokožke je poskytnutá pokročilou frakciou pozostávajúcou z aminokyselín, multivitamínov a mikroelementov. Nová formulácia robí AQUASHINE BTX viac fyziologickým a účinným produktom pre omladenie a revitalizáciu pokožky.

OBSAHUJE

 • Kyselina hyalurónová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v
  spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zväčší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu
  pokožky.
 • Vitamíny A, E, C, B, K a D
 • Aminokyseliny – štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív, ktoré reštrukturujú a
  obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia.
 • Minerálne soli, ktoré stimulujú rozličné aktivity buniek a tak zlepšujú celkový metabolizmus
  tkanív.
 • Koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív, do ktorých sú aplikované a podporujú rýchlosť
  obnovy tkanív.
 • Nukleové kyseliny stimulujú syntézu dôležitých proteínov pokožky.

DERMAHEL HSR

Image result for dermaheal HSR

DERMAHEL HSR budete mať krásnu a revitalizovanú pokožku a zbavíte sa miernych nedostatkov pleti, ako sú jazvičky po akné, jemné vrásky a rozšírene póry. Kúra obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu pokožky.

Účinky

 • Omladenie pleti – tvorbou nových kožných buniek redukuje vrásky
 • Navýšenie elasticity pokožky – reguláciou tvorby kolagénuelastínu a iných ECM (extracelulárny matrix)
 • Indikovaný na redukciu akné a na pleť s rozšírenými pórmi
 • Na revitalizáciu, hydratáciu matnej a suchej pokožky
 • Kyselina hyaluronóvá hydratuje pokožku a sťahuje rozšírené póry

Výhody

 • Jedinečný produkt s najobsiahlejším zložením na trhu
 • Efektívne riešenie revitalizácie pokožky
 • Redukuje vrásky, jazvičky po akné a rozšírené póry
 • Komplexná hydratácia pokožky
 • Aplikácia výrobku pod dohľadom špecialistu

Unikátne zloženie (58 účinných látok)

5 biomimetických peptidov – redukujú vrásky, revitalizujú pokožku.1% kyselina hyalurónová – dodá pokožke hydratáciu.13 vitamínov – priaznivo revitalizujú pokožku.24 aminokyselín – tvorba fibloblastov.5 minerálov – ochraňujú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi.4 koenzýmy – proliferujú a revitalizujú kožné bunky.4 nukleové kyseliny – regulujú syntézu proteínov.2 redukčné činidlá – zastavujú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek. 5 biomimetických peptidov detailne:Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – redukuje vznik nových a už existujúcich vrások aktívnym vytváraním nových kožných buniek.Decapeptid 4( CG-IDP2) – anti-aging efekt a efekt hojenia rán.Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – redukuje jazvy aktívnym vytváraním nových kožných buniek.Tripeptide-6 (CG-CTP) – hydratuje suchú pokožku a udržuje správnu hodnotu hydratácie.Copper Tripeptide-1 (CG-Cooper Peptid) – napomáha prekrvovať pokožku a jej revitalizáciu. 13 vitamínov detailne:Retinol (vit. A), Biotin (vit. B7), Tokoferol (vit. E), Pyridoxine (vit. B6), Thiamin (vit. B1), Kyanokobalamin (vit. B12), Riboflavin (vit. B2), Aminobenzoová kyselina (vit. B10), Niacinamid (vit. B3), Menadion (vit. K), Kyselina listová (vit. B9), Pantothenát vápenatý (vit. B5), Inositol (vit. I) 

Dermaheal HSR – Skin Rejuvenating Solution - Caregen Nordic

Mezoterapia Aquaskin injector aplikácia Dermaheal HSR 120 €

Mezoterapia Aquaskin injector aplikácia Jalupro 180 €

Mezoterapia Aquaskin injector aplikácia Aquashine 210 €