EXILIS PROTÉGE TERMOLIFTING

BTL_EliteProtége termolifting využíva najnovšiu technológiu doplňovania kolagénu CRT – Collagen Refill Technology. Táto patentovaná technológia pomocou cieleného pôsobenia duálnej energie obnovuje vlastný kolagén v pokožke, dôsledkom čoho dochádza k vypnutiu kontúr.

Ide o estetický medicínsky prístroj spoločnosti BTL, ktorý prináša možnosť modelácie a spevnenia pokožky bez chirurgického zásahu. Využíva synergický efekt rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku. Vďaka intenzívnemu ohrevu všetkých vrstiev tkaniva v ošetrovanej oblasti dochádza k výraznému nárastu produkcie fibroblastov a tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien.

Skutočné výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení a majú dlhotrvajúci efekt. Odstrániť je možné vrásky okolo očí, okolo úst, na čele, krku či dekolte. Pokožka je po ošetrení vypnutá a a spevnená. Po ošetrení okrem zlepšenia kvality pokožky dosiahneme aj viditeľný facelift- zvýraznenie kontúr tváre.

Ošetrenie PROTÉGE ELITE  je výborne pre ešte lepšie výsledky kombinovať s EXILITE fotorejuvenizáciou a s REVIDERM mezoterapiou.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a môže sa aplikovať celoročne.

BTL-Protege 3

SKUTOČNÍ  ĽUDIA

protege-before