POČÍTAČOVA DIAGNOSTIKA POKOŽKY REVIDERM SkinAlyzer

Profesionálny diagnostický prístroj SkinAlyzer je vyvinutý firmou REVIDERM pre presné meranie a vyhodnotenie aktuálneho stavu a fototypu pokožky.

Výber liečebných postupov a produktov je založený na  hĺbkovej počítačovej analýze kože. Výsledkom je, že pleť dostáva presne to, čo potrebuje. Úspešné postupy, ako je mikrodermabrázia a mezoterapia vám umožnia dosiahnuť svoj osobný cieľ pleti v čo najkratšom čase.

“AKÁ BUDE VAŠA PLEŤ ZAJTRA, O TOM ROZHODUJETE  UŽ  DNES.”

High-tech umožňuje pozrieť sa do budúcnosti počas analýzy kože!

Analýza pokožky  zaznamenáva Váš aktuálny stav kože,  všetky zmeny v koži počas procedúry a po ukončení procedúry. Ideálne rozmedzie medzi meraniami  je  pol roka.

Na základe výsledkov merania je definované odborné odporúčanie o liečbe a starostlivosti.

Čo sa meria?

• Vlhkosť –  meranie určuje stupeň hydratácie pokožky. Správna hydratácia je dôležitá  k udržaniu zdravého stavu pokožky. Ovplivňuje funkčnost kožnej bariéry a vznik vrások.  

 Elasticita  – určuje biologický vek pokožky

• Sebum – kamera prístroja zobrazuje, či je pokožka mastná, suchá alebo normálna a      vyberá tie najlepšieu produky k regulácii kožného mazu alebo naopak k správnému premasteniu suchej pokožky.

• Meranie pórov – analyzuje veľkosť pórov

 Melanín / kuperóza – určuje fototyp pokožky a odporúča ideálny SPF, dokumentuje počet pigmentových škvŕn v rannom štádiu, ich veľkosť a zmeny na koži,  SkinAlyzer vyhodnocuje množstvo a veľkosť rozšírených cievok. Ponúka  možnosť aktívne pôsobiť proti začiatočnému stavu kuperózy.

 Vrásky – meria hĺbku  a počet vrások