VAKUPRES STARVAC – TELO A TVÁR

Starvac SP2


Prístroj Starvac SP2 dokáže mechanicky oddeliť tukové bunky zo zhlukov tak, aby sa ich prirodzený metabolizmus vrátil do normálu. V podkoží vzniká intenzívne prekrvenie, čo podporuje tvorbu kolagénu a elastínu. Koža sa spevňuje a vyhladzuje behom niekoľkých procedúr. Počas ošetrenia pôsobíme na tukové bunky, spojivové tkanivo, cievny a lymfatický systém. Ošetrenie je naviac podporené lokálnym použitím telovej kozmetiky.

Podtlak narušuje tukové bunky, ktoré sa odplavujú lymfatickým systémom z tela, čím dochádza k úbytku tukových tkanív a výraznému zoštíhleniu. Silné prekrvenie aktivuje pokožku, zlepšuje jej zásobovanie výživou a kyslíkom. Pokožke sa vracia elasticita a spevňuje sa ochabnuté podkožné väzivo.Touto masážou dochádza k úbytku v cm z problémových partií  (pás, boky, stehná, bruško, paže) do cca 7cm podľa stavu celulitídy.

Po masáži prístrojom Starvac SP2 je vhodné pre intenzivnejší účinok podstúpiť lymfodrenáž nohavicami .

Estetické indikácie:

TELO:

  • zoštíhlenie problémových partií a formovanie postavy
  • spevnenie ochabnutých svalov
  • obnovuje pružnosť pokožky
  • zlepšenie lymfatického toku
  • detoxikácia organizmu
  • ošetrenie lymfatických opuchov, zadržiavanie vody
  • zjemňuje jazvy

Odporúčaný počet ošetrení:

10 ošetrení 2-3-krát týždenne, potom udržiavacia kúra 2-krát mesačne.
Efekt je trvalý, pokiaľ sa ďalej dodržuje správna životospráva.

 

VAKUPRES TVÁR

pracuje na princípe nastaviteľného podtlaku, nasaje kožnú riasu tváre, krku alebo dekoltu. Pokožka sa zbaví toxických látok, prebytočnej vody a tým sa zbaví opuchu. Ošetrené partie sa prekrvia a okysličia. Po ošetrení pleť pôsobí výrazne mladšia, svieža a vypnutá . Drobné vrásky sa vyhladia, spevňuje sa tzv. dvojitá brada a zmiznú vačky pod očami. Vďaka intenzívnemu prekrveniu dochádza k aktivácii kolagénu a elastínu v pokožke.